Sortuj:

OSUSZACZE POWIETRZA

Osuszacz powietrza MASTER DH 721 ( 21l/24h) Osuszacz powietrza MASTER DH 721 ( 21l/24h)
Cena:

2 200,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Osuszacz powietrza MASTER DH 732 ( 30l/24h) Osuszacz powietrza MASTER DH 732 ( 30l/24h)
Cena:

3 135,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Osuszacz powietrza MASTER DH 712 ( 10l/24h) Osuszacz powietrza MASTER DH 712 ( 10l/24h)
Cena:

1 035,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Zapewne większość osób czytających ten opis przynajmniej raz miało nieprzyjemność włożyć na siebie ubranie które pomimo prania wydzielało z siebie nieprzyjemny zapach. A co jeśli takie zjawisko to standard w naszej garderobie? Długo schnące ubrania, zwiększona wilgotność objawiająca się ,,mokrymi oknami’’ oraz czarnienie narożników i najchłodniejszych miejsc w domu to nie wszystko z czym wiąże się wysoka wilgotność. Zarodniki grzybów oraz pleśni unoszące się w powietrzu mają olbrzymi wpływ na zdrowie i negatywne samopoczucie domowników.

Wyżej opisane objawy to efekt źle działającej wentylacji która nie odprowadza wilgotnego powietrza na zewnątrz. Mycie, suszenie i zwyczajny oddech uwalniają do powietrza mikro kropelki które w procesie chłodzenia powietrza skraplają się tworząc duże krople. Szczelna stolarka okienna i drzwiowa skutecznie unieruchamia wentylację grawitacyjną, jeśli nie mamy zainstalowanych systemów wymuszonej wymiany powietrza bądźmy pewni, że problem w większej lub mniejszej skali to tylko kwestia czasu. 

Jednym  z rozwiązań są osuszacze powietrza które w przypadku dużej wilgotności skutecznie ją obniżą skraplając zebraną wodę w zbiorniku lub odprowadzą do kanalizacji.

Suche powietrze, najlepiej mieszczące się w przedziale 40 – 60 % bo takie jest optymalne dla człowieka znacznie polepszy nasz komfort życia.  Dzięki temu, że woda nie skrapla się na chłodnych punktach ścian czy okien, uniemożliwiamy rozwój grzybów i pleśni. Tym samym oczyszczamy powietrze którym oddychamy. Osuszacze możemy również wykorzystać w pomieszczeniach których suszymy ubrania. Niezwykle przydatne w mieszkaniach w których nie mamy wydzielonego pomieszczenia do tych celów. Stawiając osuszacz w pobliżu suszarki, znacznie przyśpieszymy proces schnięcia ubrań i zapobiegniemy wzrostowi wilgotności w całym domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl