Produkt dnia
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nasza firma

Witamy Państwa na stronie firmy SZTOR. Celem strategicznym naszej firmy jest kompleksowa obsługa Klienta w zakresie doboru oraz montażu urządzeń grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacji. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę, doradztwo techniczne poparte wiedzą zdobywaną od 2006r.

Działania firmy skupiamy przede wszystkim na terenie miasta Mińsk Mazowiecki sukcesywnie poszerzając sieć odbiorców towarów i usług. 

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty dedykowane dla jednorodzinnych gospodarstw domowych jak i przemysłowych obiektów wykorzystujących systemy grzewcze w procesach produkcyjnych. Dodatkową gałęzią oferowanych usług, jest wynajem urządzeń grzewczych, wentylujących oraz osuszających powietrze.

W roku 2021 uzyskaliśmy tytuł autoryzowanego dystrybutora oraz serwisu marki Artel produkującego nadmuchowe i automatyczne piece na pellet.  W stałej ofercie posiadamy kotły centralnego ogrzewania zasilane gazem E oraz LPG. Posiadamy szerokie zaplecze części zamiennych do urządzeń grzewczych. Podtrzymujemy wieloletnie kontakty handlowe z dostawcami części nie tylko na terytorium Polski ale również z krajów UE oraz USA. Wszystko po to aby sprostać nietypowym i trudnym w realizacji zamówieniom naszych Klientów.  

Stale poszerzamy sieć dostawców by móc w pełni dopasować ofertę do Państwa potrzeb. 

 

 

Serdecznie zapraszamy. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl